GLC w Black Matte Metallic

GLC w Black Matte Metallic
Oklejanie samochodu GLC

Jako lider w dziedzinie car wrappingu i profesjonalnego detailing samochodowego, jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania, czego dowodzi realizacja dla właściciela legendarnego Mercedesa GLC, który zażyczył sobie oklejanie samochodu na kolor w Black Matte Metallic.

Dzięki wysiłkom naszych projektantów i specjalistów oraz zastosowaniu najnowszych technologii stworzyliśmy niezwykły wygląd dla tego popularnego modelu. Wykorzystując wysokiej jakości folię samochodową w kolorze Black Matte Metallic, wykonaliśmy nasze zadanie i nadaliśmy GLC nowoczesny i agresywny charakter. Warto pamiętać, że car wrapping jest nie tylko sposobem na zmianę koloru, ale również na personalizację i ochronę karoserii. Wszystkie te właściwości zyskał Mercedes, który pokryła wysokiej jakości folia samochodowa 3M o lekko metalizowanym, wpadającym w grafit kolorze. Powłoka, na którą się zdecydowaliśmy, nie tylko odmieniła wygląd pojazdu, ale również dodatkowo zabezpieczyła oryginalny lakier przed zarysowaniami, promieniowaniem UV i innymi czynnikami zewnętrznymi. Dzięki temu samochód po latach będzie prezentował się tak, jakby dopiero zjechał z taśmy produkcyjnej.
 

Tradycyjnie już, dopełnieniem usługi był starannie wykonany auto detailing. Nasz zespół zawsze skupia się na najdrobniejszych detalach, przywracając auta do nieskazitelnego stanu. W tym przypadku przeprowadziliśmy profesjonalne czyszczenie, polerowanie i pielęgnację zarówno wnętrza, jak i zewnętrznych powierzchni, aby zapewnić perfekcyjny połysk, czystość oraz komfort jazdy. Efekty możecie zobaczyć na zdjęciach!