Litwin triathlon team volvo xc 60

Litwin triathlon team volvo xc 60

Grafika reklamowa oraz zabezpieczenie lakieru Volvo XC 60 – Litwin triathlon team

Przedstawiamy Ci efekty realizacji dotyczącej oklejenia samochodu Volvo XC 60 grafikami reklamowymi dla naszego klienta – firmy Litwin Triathlon Team. Firma ta zajmuje się przygotowywaniem zarówno amatorów, jak i profesjonalistów do zawodów pływackich, kolarskich, biegowych czy triathlonowych, a także nauką pływania oraz szeroko rozumianym i kompleksowym wsparciem w zakresie trenowania różnych dyscyplin sportowych.

Dla wspomnianego klienta przygotowaliśmy projekt ściśle dopasowany do kolorystyki, którą posługuje się on w ramach swoich różnych materiałów marketingowych. Na masce i na drzwiach z obu stron auta umieściliśmy logo w formie znaku towarowego słownego oraz słowno-graficznego. Nadruk reklamowy na samochodzie zlokalizowany w tych miejscach posiada własną, odrębną względem pozostałych grafik przestrzeń, przez co jest świetnie wyeksponowany i rzuca się w oczy.

Nad lewym tylnym nadkolem oraz na klapie bagażnika i tylnym zderzaku znalazły się z kolei informacje kontaktowe oraz dotyczące firmy klienta, w tym numer telefonu, adres jego witryny internetowej, a także hasłowy opis najważniejszych świadczonych przez niego usług.

Całość kompozycji została wzbogacona również o przecinające się ze sobą paski w kolorach niebieskim i różowym. Oklejenie auta Volvo XC 60 w tym zakresie obejmowało m.in. zderzak przedni, przestrzeń wokół reflektorów, fragmenty maski, tylne i przednie błotniki, prawy próg drzwiowy oraz fragment tylnego zderzaka, a także klapy bagażnika. Efekt prezentuje się bardzo spójnie, a przy tym estetycznie, przykuwa uwagę potencjalnych odbiorców usług klienta, a dodatkowo bezpośrednio nawiązuje do barw stosowanych przez niego w ramach strony oraz produkowanych materiałów reklamowych.

Jeśli chodzi o widoczne Volvo XC 60 folie zabezpieczają także oryginalny lakier samochodu przed codzienną eksploatacją, co jest niezwykle korzystną wartością dodaną. Dzięki optymalnym właściwościom wytrzymałościowym i hydrofobowej powierzchni – na tej samej zasadzie co klasyczny ochronny car wrapping – stanowią efektywną barierę dla zanieczyszczeń oraz piasku i drobnych kamieni, które mogłyby uszkodzić oryginalne poszycie auta.