Matowy SUV od Audi

Matowy SUV od Audi

Czy dla fana luksusowej motoryzacji może być coś lepszego niż wykończony w macie grafitowy SUV od jednej z najbardziej prestiżowych marek samochodowych? Oczywiście! Przykładem może być ukazany powyżej grafitowy SUV wykończony w macie, w przypadku którego zastosowana została profesjonalna folia do przyciemniania szyb. Do efektowności wdrożonego projektu raczej nikogo przekonywać nie trzeba – auto silnie wyróżnia się swoją estetyką spośród innych, ale jest przy tym stonowane, niezwykle eleganckie i bezpretensjonalne. To jednak niejedyny atut, jaki wynika z zastosowania folii. Wspomniane przyciemnianie szyb pozwoliło poprawić różnorodne parametry związane z funkcjonalnością auta.

Podsumujmy zatem najważniejsze korzyści, które uzyskał klient dzięki wprowadzonej przez nas modyfikacji w jego SUV-ie od Audi:

  • poprawa wydajności układu klimatyzacyjnego,
  • zredukowany stopień nagrzewania się wnętrza auta wiosną i latem oraz zwiększony poziom utrzymywania ciepła w okresie jesienno-zimowym,
  • pozytywny wpływ na zdrowie osób przebywających w pojeździe – stosowana przez nas folia pozwala zablokować nawet do 70% promieniowania słonecznego będącego jedną z najczęstszych przyczyn przewlekłych chorób i dolegliwości skórnych, a przede wszystkim oślepiających pasażerów,
  • ochrona elementów kokpitu przed blaknięciem i przebarwieniami związanymi z oddziaływaniem słońca,
  • zwiększone poczucie prywatności,
  • zoptymalizowane bezpieczeństwo – pokrycie szyby folią do przyciemniania zespala i wzmacnia jej strukturę oraz znacząco zmniejsza odprysk szkła w sytuacji, w której doszłoby do rozbicia szyby.