Home Fit Studio

Home Fit Studio
homefit studio reklama

W przypadku tego zlecenia mieliśmy za zadanie wykonać oklejanie reklamowe uroczego Fiata 500C tak, aby jego estetyka nawiązywała do konwencji graficznej strony internetowej klienta – studia treningu personalnego Home Fit. Zadanie było o tyle niecodzienne, że oferta wspomnianej firmy przeznaczona jest przede wszystkim dla kobiet, a zatem stylistyka naszego projektu musiała trafiać właśnie do tej grupy docelowej. Oprócz tego zależało nam także na uzyskaniu efektu nowoczesności oraz świeżości, aby podkreślić fakt stosowania przez klientkę względem swoich podopiecznych innowacyjnych metod rozwoju osobistego.

Z ciekawych detali opisywanej realizacji, warto zwrócić uwagę na słupek pomiędzy bocznymi szybami, który świetnie kontrastuje z ciemnymi odcieniami górnej części samochodu i nadaje całości jeszcze bardziej nietuzinkowego charakteru. Jeśli chodzi o przeprowadzone przez nas działania, były one dość standardowe. Obejmowały oczywiście gruntowne oczyszczenie i odtłuszczenie karoserii pojazdu w ramach czynności przygotowawczych, a następnie przejście do działań właściwych, polegających na aplikacji samej folii. Przedstawione na powyższych zdjęciach efekty i nieskazitelność realizacji są zasługą olbrzymiego pietyzmu, z którym podchodzimy do powierzonych nam zadań.

Chcesz poznać pełny zakres naszych możliwości w ramach projektów tego rodzaju? Zachęcamy do zapoznania się z podstroną serwisu przeznaczoną stricte oklejaniu aut – reklama na samochodzie.