Ochrona lakieru folią PPF w projekcie 3M

Ochrona lakieru folią PPF w projekcie 3M

To kolejne BMW goszczące w naszym warsztacie, które dzięki rzetelnej i fachowej pracy najlepszych specjalistów od car detailingu będzie przez lata cieszyć właściciela wspaniałym wyglądem. Otrzymaliśmy zlecenie na oklejenie tego samochodu folią w celu ochrony jego pięknego, niebieskiego lakieru. Dodatkowo zabezpieczyliśmy przednią szybę oraz reflektory i zajęliśmy się kompleksowym odświeżeniem wnętrza z elegancką, skórzaną tapicerką w pomarańczowym kolorze.

W ramach realizacji tego projektu postanowiliśmy wykorzystać materiał do oklejania od producenta 3M. To wysokiej jakości folia na samochód, którą cechują zarówno ponadprzeciętna żywotność, jak i świetne właściwości w zakresie dopasowywania się do nawet bardzo zakrzywionych powierzchni. Co ważne, można nakładać ją również na przednie szyby czy reflektory. Najważniejszą korzyścią z jej zastosowania jest skuteczna ochrona lakieru. Wykazuje się wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych i agresywnej chemii oraz niską podatnością na uszkodzenia mechaniczne. Przed oklejeniem karoserii  dodatkowo profesjonalnie zabezpieczyliśmy ją powłoką ceramiczną.

Skuteczna ochrona przedniej szyby oraz powłoki lakierniczej idzie w parze z odświeżeniem wyglądu pojazdu. Stan wizualny BMW po oklejeniu go folią w pełni sprostał oczekiwaniom jego właściciela, który, zadowolony z naszych usług car wrappingu, z przyjemnością korzysta teraz ze swojego samochodu. Zgłoś się do nas jeśli chcesz, aby Twoje auto również wyróżniało się na ulicy i miało profesjonalnie zabezpieczony lakier!