Czarne BMW w satynie i w złotym brokacie

Czarne BMW w satynie i w złotym brokacie

Przykład tego zlecenia, które realizowaliśmy na początku 2024 roku, pokazuje, że nawet wyjątkowo elegancki i doskonale utrzymany samochód może stać się jeszcze piękniejszy po profesjonalnym detailingu. Właściciel tego BMW o sportowym zacięciu zgłosił się do nas z myślą o ochronie fabrycznego lakieru auta i jednocześnie zmianie koloru karoserii. Realizacja tego projektu car wrappingu była dla nas czystą przyjemnością, a efekty przeszły najśmielsze oczekiwania klienta.

Zlecenie dotyczyło całościowego pokrycia pojazdu folią w czarnym kolorze. Wspólnie z właścicielem ustaliliśmy, że będzie to barwa z efektem delikatnego połysku, a więc satynowa. Klientowi zależało na tym, aby podkreślić charakter pojazdu. Z tego powodu postanowiliśmy, że materiał do car wrappingu będą dodatkowo zdobić drobinki złotego brokatu. Taka zmiana koloru auta stanowi duże wyzwanie, gdyż oklejanie tą folią wymaga ogromnego doświadczenia. Zatrudniamy jednak najlepszych specjalistów, którzy fachowo podeszli do projektu i zrealizowali go z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Przy okazji opisywania tego zlecenia warto podkreślić, że car wrapping pozwala zmienić kolor auta, zapewniając przy tym dodatkową korzyść. Jest nią kompleksowa ochrona lakieru, która w tym przypadku może trwać nawet ponad 10 lat, gdyż oklejamy samochody wyłącznie najwyższej jakości folią. Właściciel tego BMW wyjechał od nas wizualnie odmienionym pojazdem, mając pewność, że w razie chęci przywrócenia pierwotnej barwy karoserii powłoka lakiernicza będzie w idealnym stanie.