Pełna zmiana koloru Janex-Elektro

Pełna zmiana koloru Janex-Elektro

Z każdym rokiem coraz więcej firm decyduje się na zakup aut EV. Przedsiębiorcy cenią je zarówno za niskie koszty eksploatacji, jak i wpływ na budowanie pozytywnego wizerunku marki. Okazuje się, że mogą one być także inspiracją do kreatywnej reklamy, czego świetnym przykładem jest samochód, który przeszedł w naszym warsztacie transformację wizualną w ramach usługi car wrappingu. Został kupiony z myślą o promowaniu hurtowni elektrycznej, dlatego otrzymaliśmy zlecenie na obrandowanie go oraz pełną zmianę koloru na zgodny z identyfikacją wizualną marki klienta.

Był to bardzo ciekawy projekt, który stanowił jednocześnie duże wyzwanie, dlatego właściciel auta zgłosił się do nas. Jesteśmy znani z profesjonalnego podejścia do usług oklejania pojazdów i cieszymy się ogromnym zaufaniem. Z racji doskonałego stanu fabrycznego lakieru zaczęliśmy od zabezpieczenia go powłoką ceramiczną. Następnie przyszedł czas na car wrapping, który w tym przypadku był procesem wieloetapowym. Najpierw została użyta czerwona folia do pełnej zmiany koloru pojazdu, następnie czarna do wykonania detali, a na końcu biała, z której powstała reklama na samochodzie.

Po takiej metamorfozie auto zarówno pięknie się prezentuje oraz jest wizytówką firmy jego właściciela, jak i ma kompleksowo zabezpieczoną powłokę lakierniczą. Do car wrappingu wykorzystujemy materiały charakteryzujące się minimum 10-letnią trwałością. Chronią lakier przed matowieniem w wyniku działania promieniowania UV oraz ograniczają ryzyko pojawienia się na nim odprysków od kamieni.

Jeśli też planujesz okleić swój samochód lub chcesz umieścić na nim reklamę, skontaktuj się z nami!