Ochrona folią PPF Porsche turbo GT

Ochrona folią PPF Porsche turbo GT

Pod koniec 2023 roku pod nasz warsztat podjechało Porsche Cayenne Turbo GT w zjawiskowym czarnym kolorze z matowym wykończeniem. Trudno dziwić się temu, że jego właściciel zlecił nam oklejenie auta folią w celu zabezpieczenia tak pięknego lakieru, czego z przyjemnością się podjęliśmy. Dodatkowym zadaniem wykonywanym w ramach tego zlecenia była ochrona przedniej szyby samochodu przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Mając ogromne doświadczenie w realizacji tej usługi z zakresu car detailingu, pracę zaczęliśmy od dokładnego umycia pojazdu z wykorzystaniem specjalistycznej chemii. Następnie nałożyliśmy powłokę ceramiczną, która zmniejsza podatność lakieru na osiadanie zabrudzeń oraz dodatkowo regeneruje go, maskując drobne zarysowania i inne niedoskonałości. W kolejnym etapie przyszedł czas na oklejanie karoserii oraz przedniej szyby w tym pięknym Porsche Cayenne Turbo GT, do czego wykorzystana została przeźroczysta folia PPF. Nałożona na samochód, zapewnia ochronę powłoki lakierniczej przed promieniowaniem UV oraz zmniejsza ryzyko pojawienia się odprysków od kamieni.

Wszystkim naszym klientom polecamy stosowanie tego materiału, gdyż cechuje się on wyjątkową trwałością, którą producent szacuje na minimum 10 lat. Tym samym oklejanie aut folią PPF jest niezwykle opłacalną inwestycją. Zabezpiecza fabryczny lakier samochodu na lata bez konieczności przeprowadzania zabiegów konserwacyjnych. Jednocześnie doskonale nadaje się do ochrony przednich szyb bez ryzyka pogorszenia widoczności, gdyż cechuje się idealną transparentnością.