Rebranding całej floty grupy kolarskiej #ISRAELPREMIERTECH

Rebranding całej floty grupy kolarskiej #ISRAELPREMIERTECH

Flota firmowa powinna wyróżniać się spójnym stylem, właśnie dlatego kolarska grupa ISRAELPREMIERTECH zleciła nam to wyjątkowe zadanie. A było nim oklejenie autokarów i pojazdów serwisowych wysokiej jakości folią, która nie tylko prezentuje się efektownie, lecz także stanowi skuteczną i długotrwałą ochronę dla karoserii. Zmiana koloru auta tą metodą pozwala na szybką metamorfozę. To zlecenie wymagało od nas pełnego zaangażowania wszystkich naszych pracowników, ponieważ reklama na samochodach musiała zostać umieszczona w krótkim czasie. Czy nam się to udało? Oceń sam na podstawie poniższych zdjęć!

Jeśli i Ty planujesz rebranding swojej firmowej floty, rozważ zmianę koloru auta przy użyciu wysokiej jakości folii. Taka reklama na samochodzie wyróżni pojazd na ulicy, przyciągnie uwagę i wyeksponuje ofertę wraz z danymi kontaktowymi, a jednocześnie ochroni karoserię przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych: wilgocią, silnym promieniowaniem słonecznym, odpryskami i zarysowaniami. U nas zamówisz też oklejenie autokarów, pojazdów dostawczych i ciężarowych!

Wyzwanie, jakim były zmiana koloru aut serwisowych i oklejenie autokarów, wymagało od nas staranności i precyzji, aby efekt zachwycił i był trwały. Nieskromnie musimy przyznać, że się to udało, a reklama na samochodach powierzonej nam floty wygląda fenomenalnie! W krótkim czasie, przy zaangażowaniu całej załogi, przeprowadziliśmy rebranding pojazdów grupy kolarskiej – z chęcią wykonamy podobne zlecenie również dla Twojej firmy.