Pełna zmiana koloru auta dostawczego PIRUM24.PL

Pełna zmiana koloru auta dostawczego PIRUM24.PL

Flota pojazdów firmowych musi wyróżniać się na ulicy i jednocześnie stanowić mobilne środki promocji. Właśnie dlatego reklama na samochodzie dostawczym to świetny pomysł. Będzie ona prezentować się efektownie i stylowo, jeśli zmiana koloru auta wraz z umieszczeniem na karoserii haseł promujących i danych kontaktowych zostanie wykonana u nas. Naszą specjalizacją jest car wrapping, a efekty możesz podziwiać na przedstawionych zdjęciach. Prezentują one jedną z realizacji na zlecenie Pirum24.pl – pojazd tej firmy zyskał nie tylko nowy wygląd lecz również skuteczną ochronę lakieru przed działaniem czynników zewnętrznych!

Wyzwanie, jakim jest zmiana koloru auta dostawczego poprzez car wrapping, wiązało się z koniecznością demontażu niektórych części, aby dotrzeć w trudno dostępne miejsca i wykonać precyzyjną aplikację folii w tym niezwykle intensywnym, soczyście zielonym kolorze. Istotnym elementem naszej pracy było staranne zaplanowanie rozmieszczenia napisów – reklama na samochodzie musi być bowiem czytelna i dobrze widoczna. Czy poradziliśmy sobie z tym zadaniem? Oceń sam, oglądając poniższe zdjęcia!

A jeśli i Ty chcesz wyróżnić flotę swoich pojazdów dostawczych, zamów usługę car wrapping i przekonaj się, że zmiana koloru auta i umieszczenie reklamy na samochodzie to doskonały pomysł. Korzystamy z wysokiej jakości folii do oklejania, która nie tylko wygląda efektownie, lecz także przez wiele lat chroni karoserię przed wilgocią, długotrwałą ekspozycją słoneczną oraz zarysowaniami i odpryskami lakieru.