Pełna zmiana koloru TeckWrap True Blood HD

Pełna zmiana koloru TeckWrap True Blood HD

To jeden z najciekawszych projektów, jakie mieliśmy okazję zrealizować w ostatnim czasie. Po pierwsze: dotyczy on kultowej marki, a po drugie: mogliśmy w ramach  auto detailingu przeprowadzić zmianę koloru pojazdu na TeckWrap True Blood HD. Możesz zobaczyć tę rzadko spotykaną barwę na przedstawionych zdjęciach. Oklejanie samochodu profesjonalną folią samochodową skończyło się osiągnięciem niezwykłego efektu na każdym elemencie Porsche – włącznie z tymi, których nie widać na zewnątrz. Cały proces sprawił, że maszyna wyglądała tak, jakby dopiero co została ściągnięta z fabrycznej taśmy.

Jednym z celów było uzyskanie tzw. efektu lustra, czyli lśniącego lakieru. Zmiana koloru auta szła więc w parze z czyszczeniem i polerowaniem do tego stopnia, by światło z łatwością odbijało się od karoserii. Oczywiście trzeba było też użyć właściwej folii samochodowej. W tym przypadku postawiliśmy na wspomnianą linię TeckWrap HD. Pragniemy zaznaczyć, że oklejanie samochodu barwą True Blood jest tylko jedną z dziesiątek dostępnych opcji w detailingu.

Wraz ze zmianą koloru auta przyszła jeszcze doskonała ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Wygląd Porsche będzie utrzymywał się przez maksymalnie długi czas. Jak to możliwe? Folia samochodowa zabezpiecza bowiem lakier przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy silne promieniowanie słoneczne. Z tego powodu oklejanie samochodu w ramach detailingu stało się tak popularnym rozwiązaniem wśród kierowców dbających o swoje pojazdy.