Idealnie wpasowany kolor: Platinum Dark Sage MATT

Idealnie wpasowany kolor: Platinum Dark Sage MATT

Błyszcząca karoseria podoba się wielu kierowcom, ale nie wszystkim. W związku z tym oferujemy także oklejanie samochodu w taki sposób, by uzyskać matową powierzchnię. Mowa konkretnie o Platinum Dark Sage MATT, którego wcielenie w życie zobaczycie na poniższych zdjęciach po zmianie koloru auta klienta. Niezwykły wygląd – podobnie jak w przypadku innych naszych realizacji detailingu – idzie oczywiście w parze z ochroną lakieru specjalistyczną folią, a także czyszczeniem i polerowaniem zarówno zewnętrznych elementów, jak i wewnętrznego wyposażenia.

Pod względem sposobu wykonania w niczym nie różniło się to od innych zleceń. Również w tym przypadku zmiana koloru auta oznaczała ostrożny demontaż niektórych części w celu dotarcia do trudno dostępnych miejsc. Oklejanie samochodu odbywało się w spokojnym tempie, które pozwoliło nam bardzo dokładnie nałożyć folię i uzyskać satysfakcjonujące efekty detailingu. Ochrona lakieru jest wobec tego kompleksowa – po procesie nie ma ani jednego miejsca, które mogłoby zostać narażone na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Matowa barwa została idealnie dopasowana dzięki spersonalizowanemu projektowi. Pod uwagę braliśmy nie tylko najlepsze rozwiązania składające się na dobrze pojęty detailing, ale też osobiste preferencje kierowcy i możliwości, jakie niesie ze sobą ten konkretny model pojazdu. Oklejanie samochodu było więc wyzwaniem, któremu – jak można to zauważyć na zdjęciach – podołaliśmy. Warto pamiętać, że ochrona folią będzie funkcjonować przez długi czas, dlatego kolejna zmiana koloru auta (a konkretnie lakieru) nie będzie potrzebna przez wiele lat.