EQS580: elektryczny SUV ochroniony folią poliuretanową

EQS580: elektryczny SUV ochroniony folią poliuretanową

Do naszego salonu coraz częściej trafiają pojazdy elektryczne. Ich właściciele dokładają wszelkich starań, aby służyły im jak najdłużej i wyglądały jak najlepiej. Dlatego właśnie polecamy im profesjonalne usługi, takie jak auto detailingoklejanie samochodu i zastosowanie ceramiki. To sprawdzony sposób na zabezpieczenie pojazdu przed zniszczeniem. Folia tworzy bowiem specjalną powłokę, której zadaniem jest ochrona lakieru przed silnym promieniowaniem słonecznym (które powoduje blaknięcie kolorów) oraz działaniem wilgoci (jaka przyczynia się do powstawania korozji).

Poza folią samochodową przydaje się też ceramika. Czym ona jest? To jeszcze inny rodzaj powłoki zabezpieczającej. Wbrew pozorom warto łączyć oba te rozwiązania, czego świetnym przykładem jest prezentowany elektryczny SUV. Najpierw wykonujemy oklejanie samochodu, które jest najskuteczniejszą formą ochrony lakieru. Stanowi niejako podstawę dalszych działań. Dopiero potem tworzymy na niej powłokę ceramiczną w ramach auto detailingu. W ten sposób folia samochodowa chroni przed urazami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi, a ceramika odpowiada za kropelkowanie, a nawet ułatwia czyszczenie.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na estetykę wykonania tego zlecenia. Oklejanie samochodu zakończyło się stworzeniem warstwy służącej do ochrony lakieru, która jednocześnie pięknie odbija światło. Jak łatwo zauważyć, po auto detailingu pojawił się tzw. efekt lustra, który z pewnością przyciągnie wzrok każdego, kto interesuje się motoryzacją. Na dodatek powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu, więc błyszcząca powłoka na SUV-ie będzie cieszyła oczy przez bardzo długi okres.