Porsche 911 po pełnej zmianie koloru

Porsche 911 po pełnej zmianie koloru

Dość często mamy do czynienia z klasykami. Wynika to z dużego zaufania, jakim darzą nas klienci, którzy decydują się na zmianę koloru auta. Nasze doświadczenie pozwala podjąć się praktycznie każdego wyzwania. I najlepszym tego przykładem jest auto detailing i oklejanie samochodu Porsche 911, jakich dokonaliśmy na przełomie czerwca i lipca. Klient zdecydował się na car wrapping, by otrzymać zupełnie nową folię samochodową, która przemieniła fabryczny wygląd pojazdu. Oprócz tego proces przyczynił się do stworzenia skutecznej warstwy ochronnej.

Podczas realizacji przyłożyliśmy szczególną wagę do wszystkich elementów składających się na Porsche 911. W końcu musiało wyglądać perfekcyjnie z każdej strony. Dlatego zmiana koloru auta objęła nie tylko karoserię, ale też lusterka i wszystkie inne jego części. W efekcie car wrappingu doszło do takiej metamorfozy, że nikt nie byłby w stanie odgadnąć oryginalnej barwy lakieru. Na dodatek detailing folią samochodową pozwolił uzyskać niezwykle estetyczną, lśniącą powierzchnię, od której intensywnie odbija się światło. To kolejna poważna zaleta oklejania samochodu.

To jednak nie wszystko. Zmiana koloru pojazdu wiąże się też z jego ochroną przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak silne promieniowanie UV czy wilgoć. Car wrapping w ramach detailingu przyczynia się więc do zabezpieczania przed blaknięciem barw czy rdzewieniem. Folia samochodowa jest też dużo łatwiejsza w pielęgnacji od karoserii. Oklejanie samochodu gwarantuje więc utrzymanie efektów przez jak najdłuższy czas.