ProTeamy odpalają ściganie w nowym sezonie

ProTeamy odpalają ściganie w nowym sezonie
Oklejanie autobusu

W Artgrafcars nie boimy się wyzwań, dlatego zlecenie na oklejenie autobusu dla jednej z drużyn kolarskich startujących w najbardziej prestiżowych tourach na świecie przyjęliśmy z prawdziwą przyjemnością, traktując ją jako fantastyczną przygodę. Do naszych zadań należało:

  • polerowanie felg autokaru,
  • oklejanie reklamowe pojazdu,
  • wykonanie specjalnej hydrofobowej powłoki na szybach.

Pierwszym etapem prac było dokładne oczyszczenie oraz odtłuszczenie całej powierzchni pojazdów. Warto dodać, że oklejanie autobusów ze względu na swoją specyfikę oraz wymiary folii nie należy do zadań łatwych, jednak… kto jak nie my?! Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, a stworzona na autokarze identyfikacja wizualna ProTeamu spotkała się z wieloma pozytywnymi recenzjami. Zastosowana powłoka nie tylko odmieniła wygląd pojazdu z zewnątrz, ale jednocześnie zwiększyła stopień jego ochrony przed wpływem czynników atmosferycznych.

Nie obyło się również bez nałożenia tzw. niewidzialnej wycieraczki, czyli specjalnej, hydrofobowej powłoki, która odprowadza krople deszczu z szyb pojazdu bez użycia tradycyjnych wycieraczek. Czujemy dumę i dreszczyk emocji na samą myśl, że nasza realizacja będzie podziwiana na trasie Tour de France. Vuelta Espana, Giro’d Italia oraz w trakcie innych znanych wyścigów rozgrywanych w ramach najbardziej prestiżowej kategorii UCI World Tour. Jednocześnie po raz kolejny udowadniamy, że auto detailing nie musi ograniczać się wyłącznie do aut osobowych czy busów, a efektowną grafikę możemy wykonać na dowolnym pojeździe.