Toyota Pickup – Camuflage

Toyota Pickup – Camuflage

Oklejenie samochodu folią w celu wypromowania wydarzenia bądź własnej firmy to we współczesnym biznesie standard. Specjalizujemy się w tej usłudze od lat. Reklama na samochodzie Totota Pickup Hilux opierała się na całkowitej zmianie kolorystyki. Po poznaniu oczekiwań klient otrzymał indywidualnie przygotowany projekt, co stanowiło pierwszy krok naszej współpracy. Ponieważ doskonale znamy branżę reklamową i wykorzystujemy wiedzę na jej temat do zwiększenia skuteczności działań marketingowych propozycja wyglądu nowego Pickupa przypadła do gustu zleceniodawcy.

Następnie przystąpiliśmy do dalszych czynności związanych z aplikacją reklamy na samochodzie Toyota Pickup. Wyglądało to bardzo podobnie jak w przypadku pozostałych naszych realizacji. Aby bezpiecznie i precyzyjnie nałożyć folię reklamową, musieliśmy rozmontować niektóre części pojazdu (takie jak lusterka, zderzaki itp.), a karoserię dokładnie oczyścić z brudu oraz zanieczyszczeń.

Reklama na samochodzie Toyota Pickup Hilux była nakładana w specjalnie przygotowanych do tego warunkach. W naszych warsztatach na bieżąco monitorujemy wiele czynników (m.in. temperaturę) mających wpływ na prawidłowe nałożenie folii reklamowej. To czasochłonna oraz wymagająca skupienia praca. Samochód naszego klienta udało nam się okleić w niespełna jeden dzień roboczy. Folia idealnie przylega do karoserii także wokół reflektorów czy nadkoli. Trudno na pierwszy rzut oka rozpoznać, że jest to jedynie część reklamy, a nie oryginalny lakier pojazdu.

Efekty oklejenia samochodu reklamą będą widoczne przez wiele lat – praktycznie aż do momentu, w którym właściciel sam nie zdecyduje o zmianie. Wystarczy bardzo podstawowa konserwacja karoserii samochodowej (czyszczenie dostępnymi w każdym sklepie środkami chemicznymi), aby jak najdłużej zachować pierwotne walory folii z reklamą na samochodzie. Jesteśmy w stanie zagwarantować to każdemu z naszych klientów, oferując przystępne ceny i profesjonalne podejście do realizacji usługi – od projektu aż po wykonanie.