Stylizacja i wrapping 7

Stylizacja i wrapping 7

Przedstawiamy naszą realizację dla Fabryki Driftu, która niedawno zaczęła działalność na nowym torze wyścigowym przy Stadionie Wrocław. Projekt polegał na stylizacji oraz car wrappingu Subaru Impreza. Efekty widać na załączonym zdjęciu.

Przed przystąpieniem do pracy zdemontowaliśmy wszystkie przeszkadzające elementy, takie jak anteny, klamki, zderzaki itp. Następnie przygotowaliśmy samochód do dalszych etapów – oczyściliśmy go oraz osuszyliśmy.

Oklejanie samochodu Subaru Impreza odbyło się w sterylnym pomieszczeniu o odpowiedniej temperaturze (między 21 a 23ºC). W dalszej kolejności wycięliśmy folię pod rozmiary pojazdu, a następnie wykonaliśmy jej pozycjonowanie. Podczas nakładania użyliśmy specjalistycznych narzędzi, m.in. rakle, opalarkę czy odpowiedni do tego procesu klej. Na samym końcu odbył się branding Subaru Imprezy.

Po 24 godzinach samochód był gotowy do drogi. Ochrona lakieru Subaru Impreza spełniła pokładane w niej nadzieje. Podczas prezentacji na wydarzeniach przy Stadionie Wrocław samochód zyskał dodatkowe zabezpieczenie, które gwarantuje jego świetny wygląd na kolejne lata i kolejne imprezy organizowane przez Fabrykę Driftu.