#getwrapped – odmień swój samochód

#getwrapped – odmień swój samochód

Ruszyła akcja #getwrapped, w której zapraszamy do stylistycznego liftingu Twojego auta. Już dziś zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebook’u i śledzenia postów – do zdobycia oryginalne koszulki dla fanów motoryzacji, a na co dzień możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi w naszym salonie. Przyłącz się i wyrusz w drogę odmienionym samochodem!

Koniec roku to idealny czas na tuning auta lub zaplanowania oryginalnego liftingu. Nowy kolor, precyzyjnie ułożone powłoki do samochodów rajdowych czy grafiki reklamowe na służbowe auto – właśnie te usługi propagujemy podczas wspomnianej akcji. Kiedy za oknami deszcz i śnieg, w warsztacie ArtGraf Cars trwają przygotowania do nowego sezonu. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego z chęcią zajmujemy się oryginalnymi projektami. W 2020 roku wciąż będziemy na bieżąco odkrywać dla Ciebie najnowsze trendy oraz wprowadzać je do naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu i zapisów na dowolną usługę. 

Stylizacja samochodów to nasza wielka pasja, ale też sumienna praca, w której dbamy o najwyższą jakość materiałów, nowoczesne technologie oraz precyzję wykonania. Profesjonalnie oklejamy auta zarówno innowacyjnymi foliami o strukturze i wyglądzie lakieru, jak i takimi dodatkowo zabezpieczającymi przed odpryskaniem czy zarysowaniami. Dzięki temu wyjedziesz z naszego warsztatu zupełnie odmienionym autem. Możesz zdecydować się na fantazyjne wzory, które zaprojektuje dla Ciebie zespół naszych designerów lub prosty, minimalistyczny kolor, który będziesz mógł zmienić bez szkody dla karoserii.

Dzięki akcji #getwrapped otrzymujesz szansę zdobycia jednej z koszulek idealnych dla każdego miłośnika motoryzacji. T-shirt z charakterystycznym wzorem może stać się Twoją wizytówką lub pomysłem na prezent doskonały. Pierwsza, grudniowa odsłona zrobiła wiele zamieszania i zakończyła się dużym sukcesem. Nasz grafik wypełniły zapisy, dlatego dziękujemy za zaangażowanie naszym klientom. Jeśli jednak nie udało Ci się wziąć w niej udziału, nic straconego – wciąż masz szansę włączyć się do kolejnych i zawalczyć o ciekawe nagrody. Wystarczy, że zaobserwujesz nasz profil, by być na bieżąco z ogłoszeniem następnych edycji, a następnie wykonasz nieskomplikowane, konkursowe zadanie. W puli nagród znajdują się nietuzinkowe koszulki z limitowanej serii. Koniecznie pozostań na bieżąco, udzielaj się w komentarzach lub dokonuj rezerwacji terminu usługi i zdobądź je wszystkie. Wyróżnij z tłumu siebie i swój samochód, przyłączając się do akcji #getwrapped!

Autor: ArtGraf Cars
Data publikacji: 5 maja 2020