Jeśli chcesz, aby Twoje auto nabrało świeżości i blasku, to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie, które stanowi alternatywę dla lakierowania. Folie o intensywnych kolorach, teksturach, doskonałe wykończenie, które jest zarówno wytrzymałe i olśniewające.


Zapewniamy efektowne połączenie prestiżu z szybkością wykonania jak również szybkiej możliwości powrotu do oryginalnego koloru. Współpracujemy z salonami samochodowymi jak i klientami indywidualnymi.
.

zmiana koloru auta Wrocław - artgrafcars.pl

Dostosowując się do potrzeb klientów oferujemy zmianę koloru w dwóch pakietach.


Pakiet Standard – zmiana koloru samochodu
(wariant z demontażem elementów auta)

Zmiana koloru auta - pakiet standard

Pakiet Elite – zmiana koloru samochodu i wnęk
(wariant z demontażem elementów auta oraz drzwi)

zmiana koloru auta - pakiet elite

PRZYCIEMNIANIE SZYB W POJAZDACH

Nasi aplikatorzy posiadają niezbędne uprawnienia pozwalające na prawidłową i bezpieczną instalację folii okiennych, termoizolacyjnych i ochronnych.

Samochodowe folie okienne nadadzą Twojemu autu elegancji wygląd oraz poprawią komfort i bezpieczeństwo jazdy.

jakość poparta certyfikatem - artgrafcars.pl

NASI KLIENCI

Zmiana koloru auta jest doskonałym sposobem na odświeżenie wyglądu pojazdu, bez potrzeby nakładania lakieru. Jest to proces wprost stworzony dla miłośników tuningu i umożliwiający standaryzację kolorystyki firmowej floty samochodowej. Kolor można też zmienić tymczasowo i szybko powrócić do poprzedniego odcienia. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i wyobraźni. ArtGraf Cars spełni każde marzenie o samochodzie z charakterem!

Zmiana koloru auta – dlaczego warto?

– Folię można łatwo zdemontować, bez pozostawienia śladów na lakierze i bez uszkodzenia auta. W przypadku sprzedaży pojazdu, kiedy kupujący będzie chciał sprawdzić grubość lakieru, po zdjęciu folii nie będzie widać żadnej różnicy.

– Instalacja folii nie wymaga odkręcenia ani jednej śrubki, montaż nie ingeruje więc w strukturę pojazdu.

– Proces jest całkowicie odwracalny.

– Folia chroni lakier przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, np. zarysowaniami drobnych kamieni.

– Przedsiębiorcy mogą kupić auto w kolorze tańszym niż firmowe i szybko dopasować je do reszty floty.

– Folia może posiadać nadruk np. reklamowy.

– Pielęgnacja karoserii pokrytej folią jest szybka i łatwa.

– Folia jest odporna na promieniowanie UV.

– Folia może być chromowana lub matowa. Ciekawym rozwiązaniem jest też zastosowanie tzw. kameleonów, które sprawiają, że samochód mieni się różnymi kolorami, w zależności od tego, pod jakim natężeniem i z której strony oświetlają go promienie słoneczne.

– Jest to proces zdecydowanie mniej pracochłonny, a dzięki temu o wiele tańszy niż lakierowanie.

– Samochód może być oklejony cały lub pojedynczymi stickerami z logo.

Folia do zmiany koloru auta

Folie tymczasowe sprawdzają się najlepiej do uzyskania krótkotrwałego efektu np. w przypadku promocji. Warstwę kleju z tych materiałów można łatwo usunąć, a ich trwałość wynosi 2-3 lata. Do płaskich lub zakrzywionych powierzchni pojazdów i znaków wykorzystywane są folie ze stałą warstwą kleju, o żywotności od 3 do 5 lat. Długotrwałe folie o najlepszej jakości, jeśli będą zamontowane przez profesjonalistów i w odpowiednich warunkach, powinny utrzymać się na samochodzie ok. 7 lat. Wszystkie te materiały są dostępne w wersjach drukowanych i pełnokolorowych.

Zmiana koloru auta we Wrocławiu

Doskonale znamy potrzeby Klientów, dlatego oferujemy zmianę koloru w dwóch wersjach. Pakiet Standard obejmuje zmianę koloru samochodu wraz z demontażem elementów auta. Pakiet Elite to zmiana koloru samochodu i wnęk, czyli wariant z demontażem elementów pojazdu oraz drzwi. Intensywne kolory, perfekcyjne wykończenie, oryginalne tekstury i oczywiście fachowy montaż – to wszystko znajdziesz w naszym salonie. Głównym obszarem działalności ArtGraf Cars jest Wrocław, ale z naszego doświadczenia i profesjonalizmu korzystają klienci z całej Polski. Dzięki zastosowaniu materiałów od renomowanych producentów, mamy pewność, że każdy pojazd, którzy wyjeżdża z naszego salonu będzie prezentował się elegancko, a jego wygląd będzie powodem do dumy dla właściciela przez kolejne lata.

zmiana koloru auta - nasi klienci